Fiat Testy

Fiat Tipo pod lupą redakcji motofakty.pl

Nowy Fiat Tipo przetestowany przez motofakty.pl

Zobacz co potrafi nowy kompaktowy Fiat. Zespół Motofakty.pl przygotował serię tekstów, które pokazują możliwości rodziny Tipo. Wybierz interesujący Cię materiał, by przejść na stronę z artykułem.

Kompaktowy Fiat Tipo jest oferowany w dwóch wersjach nadwoziowych – jako zwarty i praktyczny hatchback oraz kombi z bagażnikiem większym o rozmiar. Sprawdź jaki rodzaj nadwozia będzie dla Ciebie odpowiedni.

www.motofakty.pl/artykul/hatchback-czy-kombi-jaki-rodzaj-nadwozia-wybrac


 

Samochód rodzinny powinien być przestronny, funkcjonalny i bezpieczny. Jego nabywca nie pogardziłby też atrakcyjnie skalkulowaną ceną. Wszystkie kryteria spełnia najnowszy model Fiata.

www.motofakty.pl/artykul/kompaktowe-auto-dla-rodziny-za-rozsadne-pieniadze


 

Najnowsze kompaktowe kombi Fiata, czyli Tipo Station Wagon, właśnie wchodzi na polski rynek, oferując duże możliwości przewozowe za rozsądne pieniądze.

www.motofakty.pl/artykul/fiat-tipo-kombi-czyli-bagaznik-w-roli-glownej


 

Kupno samochodu zawsze stanowi nie lada wyzwanie. Jednak odkąd w ofercie Fiata pojawił się model Tipo, decyzja, czy kupić kompaktowe auto używane czy też nowe, stała się znacznie prostsza. Zwłaszcza, że jednym z atutów tego modelu jest stosunek jakości do ceny.

www.motofakty.pl/artykul/dlaczego-wybralem-fiata-tipo


 

Fiat wprowadził na rynek model Tipo w pięciodrzwiowej wersji hatchback. To druga odsłona tego kompaktowego auta.


Kompaktowy Fiat Tipo przebojem wdarł się na rynek. Model zaistniał nawet w wymagającym segmencie aut flotowych. Za co został doceniony?


 

1 komentarz

Comments are closed.