Fiat Testy

Tipo – samochód rodzinny

Skończyłeś studia? Założyłeś rodzinę, która lada dzień powiększy się o pierwszego potomka? Twój stary samochód, na który podrywałeś tyle fajnych dziewczyn, nie wzbudza już zachwytu w żonie, a dzieci po prostu nie chcą się w nim pokazywać? Szukasz rodzinnego auta, które spodoba się zarówno Tobie, jak i Twojej rodzinie? A co powiesz na nowego Fiata Tipo – idealnego dla rodzin młodych, jak i tych z dłuższym stażem?

Nasza nowa propozycja łączy w sobie prostotę, funkcjonalność i niezawodność oraz przyjemny dla oka design, a to wszystko w rozsądnej cenie. W zgrabnym, przyjemnym dla oka nadwoziu kryje się funkcjonalne wnętrze, w którym bez problemu może podróżować wielodzietna rodzina. Przednie i tylne fotele zapewniają komfort, a całość urządzona jest funkcjonalnie, z zachowaniem zasad ergonomii.

Kierowca ma do dyspozycji znajdujący się w centralnej części konsoli system Uconnect z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, który pozwala kontrolować wszystkie parametry jazdy. Również w podstawowej wersji nie zabraknie radia z USB i AUX. Wnętrze jest przytulne i idealne do dalekich podróży, szczególnie, gdy podróżujemy z dziećmi. Uwagę zwraca największy w segmencie kompaktów bagażnik o pojemności ponad 440 l – jeszcze przed złożeniem siedzeń zmieści naprawdę wiele! W parze z maksymalną wygodą idą innowacyjne rozwiązania, które mają zapewnić bezpieczeństwo na drodze. Wyposażyliśmy hatchbacka w ABS, ESC oraz kontrolę trakcji, a sześć poduszek powietrznych ochroni pasażerów przed skutkami niespodziewanych zdarzeń drogowych.

Niezawodny układ zawieszenia zapewnia precyzję jazdy i dobrą przyczepność, ale przede wszystkim jest zestrojony tak, by zachować komfort jazdy na kiepskich drogach. W salonach czeka na Was nowe Tipo Hatchback w kilku poziomach wyposażenia z możliwością indywidualnej personalizacji. Do wyboru jest kilka wersji silników, zarówno benzynowych jak i wysokoprężnych, a także silnik z fabrycznie montowaną instalacją LPG. Te jednostki napędowe zużywają niewiele paliwa – dzięki temu możesz oszczędzić, na co chcesz.

Dobrze wyposażony hatchback jest zdecydowanie tańszy niż jego konkurenci na rynku, a w podstawowej wersji nie brakuje klimatyzacji, centralnego zamka sterowanego z kluczyka czy wspomnianego już wyżej radia z USB.

Oddajemy w Wasze ręce nowego Fiata Tipo – sprawdzony, dostępny dla każdego samochód z wyrazistym charakterem. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do rodzin, ale możecie być pewni, że odpowiednio skonfigurowane auto pasuje zarówno do garaży młodych kierowców, jak i tych, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie za kółkiem.