Fiat Społeczność

60. urodziny Fiata 500

To już 60 lat włoskiej ikony!

Przez te wszystkie lata wyprodukowano mnóstwo 500-tek, ale wiemy, że każda jest wyjątkowa. W końcu to Fiaty i ich właściciele tworzą najlepsze duety.

Z okazji urodzin, mamy dla Was konkurs. Nieważne czy jeździsz nowym Fiatem 500, klasyczną 500-tką, czy póki co o niej marzysz – zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie. Do wygrania weekend w SPA i 10 drewnianych etui na smartfona!

Właściciele 500-tek – pokażcie nam dlaczego Wasza 500-tka jest wyjątkowa. Za co ją kochacie? Załączcie zdjęcie w konkursowym komentarzu pod wpisem.

Jeśli nie posiadacie Fiata 500 lub przymierzacie się dopiero do zakupu, napiszcie dlaczego chcielibyście go mieć. Liczymy na Waszą kreatywność!

Spośród zgłoszeń wybierzemy najlepsze, a jego autorka lub autor będą mieli okazję spędzić weekend w SPA. Ponadto, wybierzemy 10 osób, które otrzymają drewniane etui na smartfona z logo Fiata 500. (Dostępne dla wybranych modeli telefonów, szczegóły w regulaminie)

Aby wziąć udział w konkursie, zapisz się do newslettera, w formularzu poniżej. Tylko wtedy zgłoszenie będzie brane pod uwagę:

Teraz dodaj swoje zgłoszenie ze zdjęciem w komentarzu pod artykułem.

Pozostało tylko czekać do 11 sierpnia. Wtedy naradzimy się, które zgłoszenia wybrać i nagrodzimy laureatów.

Regulamin: bit.ly/UrodzinowyKonkursFiat500

68 komentarzy

Comments are closed.