Fiat Inspiracje

Fiat na 88. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie

W zakończonym 18 marca b.r. 88. Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie przedstawiliśmy naszą najnowszą ofertę, która obejmowała rodziny aut S-Design i Mirror oraz światową premierę Fiata 500 w wyjątkowej wersji Collezione. Każdy miłośnik niepowtarzalnego, włoskiego designu odnajdzie w propozycjach coś dla siebie.

Seria S-Design została stworzona dla tych, którzy szukają niepowtarzalnego nowoczesnego charakteru oraz możliwości personalizacji auta zgodnie z własnym stylem. Adresowana jest do ludzi młodych, dynamicznych, ceniących indywidualizm. Genewski salon to również miejsce światowej premiery nowego 124 Spider S-Design, kultowego auta dla lubiących czuć wiatr we włosach i spragnionych emocji podczas jazdy. Charakterystyczny wygląd kultowego roadstera podkreślają gustowne dodatki, takie jak elementy z polerowanej stali czy sportowe naklejki na boku auta. Nie tylko wyjątkowo włoski design, ale również wyposażenie stoją na naprawdę wysokim poziomie.

Na stoisku Fiata można również było zapoznać się ze specjalną wersją Mirror, obejmującą całą rodzinę pięćsetek. Prezentowane w niej auta wyróżniają się bogatym wyposażeniem; w standardzie znajdziemy system Uconnect z siedmiocalowym, dotykowym ekranem o wysokiej rozdzielczości, kompatybilnym z Apple CarPlay oraz Android Auto. Wersję Mirror wyróżnia kolorystyka nadwozia w odcieniach niebieskiego, dużo elementów chromowanych oraz logo Mirror umieszczone na słupku. Nowa wersja wpisuje się w wieloletnią tradycję łatwego dostępu do bardziej zaawansowanego wyposażenia i technologii, które ułatwiają codzienne użytkowanie auta.

Dużą uwagę przywiązujemy do specjalnej edycji Fiata 500 Collezione, który łączy w sobie ponadczasowy styl i wzornictwo, którym nawiązuje do naszych najlepszych produktów. Auto dostępne jest w wersji hatchback oraz cabrio i wyróżnia się indywidualnym charakterem. W standardzie montowane są 16-calowe felgi aluminiowe, chromowane detale oraz indywidualnie, dwukolorowe nadwozie. Elegancją charakteryzuje się również wnętrze samochodu, które nawiązuje do koloru nadwozia. Wyposażenie jest niezwykle bogate: wspomniany wyżej system Uconnect, nawigacja TomTom i nagłośnienie Beats Audio Hi Fi.

Tegoroczny salon samochodowy w Genewie był dla nas przełomowy, bowiem przedstawiliśmy ofertę pełną i kompletną, adresowaną do wszystkich użytkowników. Nasze stoisko zostało urządzone w typowym włoskim stylu, z elegancją spełniającą oczekiwania zwiedzających, gdzie nowoczesność mieszała się z tradycją marki.