Alfa Romeo Inspiracje

Alfa Romeo – łączy sport i elegancję

W dniach 21,22,23 września odbył się finał Deutsche Bank Polish Masters, w którym Alfa Romeo miała przyjemność być jednym ze sponsorów Rozgrywki odbyły się na dwóch polach golfowych: Sobienie Królewskie G&CC i First Warsaw G&CC.

To ostatni z turniejów. Wcześniej w ciągu pięciu miesięcy odbyło się aż 10 turniejów eliminacyjnych. W tym roku w zawodach udział wzięło ok. 1300 zawodników i zawodniczek (reprezentacja golfistek w Polsce staje się coraz liczniejsza!). Do finału przeszło 240 osób, z czego po dwóch dniach zostało ich już tylko 90. Puchary Deutsche Bank Polish Masters zdobyło tylko 18 najlepszych! Nagrodą za zdobycie podium jest wyjazd na turniej zagraniczny!

Jednym z finalistów jest znany tekściarz i satyryk, a także ambasador Daustche Bank Polish Masters –  Rafał Bryndal, który bardzo ambitnie podszedł do zawodów: – Udało mi się awansować do finału w turnieju eliminacyjnym. Pierwszego i drugiego dnia finału zagrałem dobrze i udało mi się przejść cuta. W niedzielę szło mi trochę gorzej, jednak walczyłem do końca i udało mi się zająć drugie miejsce w mojej kategorii 25,1-36 HCP – mówi.

W trakcie rozgrywek, zaproszeni goście oraz zawodnicy, którzy skończyli swoje partie mieli okazję przetestować na miejscu dwa modele Alfy Romeo: Stelvio – dynamicznego i kompaktowego SUV-a, oraz Giulię, która zachwyciła obserwatorów unikatowym designem i wyjątkowym, sportowym charakterem.

Cieszymy się, że to wydarzenie ma taką popularność. W samym pikniku, który towarzyszył finałowi wzięło udział 600 osób, co oznacza, że golf zaczyna być coraz bardziej popularną dyscypliną sportową!