Z kim po kwiaty?

Written in

by

Kwiaty doniczkowe to element, który od lat cieszy się popularnością w aranżacji przestrzeni biurowych. Nie tylko dodają one elegancji i stylu, ale także przynoszą wiele korzyści zdrowotnych dla pracowników. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z usługi zapewnienia kwiatów do biura. W tym artykule przedstawimy Państwu, jak działamy oraz jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie zieleni w miejscu pracy.

Na czym polega usługa kwiatów do biura?

Nasza firma oferuje zazielenienie biur, sklepów i innych przestrzeni użytkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo kwiaty zarówno wolnostojące, jak i te umieszczone w zabudowach meblowych, sztuczne rośliny, ściany zielone i wiele innych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na doborze roślin, które idealnie będą pasować do danej przestrzeni, a także do stworzenia projektów kompleksowych aranżacji.

Więcej o ofercie kwiatów do biura możecie przeczytać na stronie: https://roslinydlabiura.pl/uslugi/kwiaty-do-biura

Przebieg współpracy

W przypadku, gdy biuro posiada już gotowy projekt architektoniczny z zaplanowanymi miejscami na zieleń, analizujemy go i dobieramy odpowiednie rośliny do panujących warunków. W przypadku braku takiego projektu, spotykamy się z Klientem, ustalamy wymagania i na tej podstawie przygotowujemy ofertę. Organizujemy też wizję lokalną żeby jak najlepiej przygotować projekt pod daną przestrzeń, dobrać odpowiednie rośliny i zaplanować ich rozmieszczenie. Po akceptacji, przystępujemy do realizacji projektu.

Nasza firma oferuje również współpracę w zakresie cyklicznej pielęgnacji roślin w biurze, aby zapewnić im należytą kondycję przez wiele lat. Oferowanie współpracy w zakresie cyklicznej pielęgnacji roślin doniczkowych w biurze to kolejna korzyść dla klienta, która przyczynia się do utrzymania wysokiej jakości i estetyki aranżacji roślinnej. W ramach takiej usługi nasi specjaliści regularnie odwiedzają biuro i dbają o kondycję roślin, tak aby długo zachowały swoją piękną formę i zdrowy wygląd. W przypadku problemów z roślinami nasi pracownicy posiadają fachową wiedzę i doświadczenie w zakresie pielęgnacji roślin, dzięki czemu potrafią szybko i skutecznie rozwiązywać problemy z roślinami. Dzięki temu klient może mieć pewność, że jego aranżacja roślinna jest w dobrych rękach i że rośliny w biurze będą zawsze w doskonałej kondycji. Co więcej, taka usługa może przyczynić się do oszczędności czasu i kosztów, ponieważ zlecenie cyklicznej pielęgnacji pozwala uniknąć niepotrzebnych problemów z roślinami i wymianą roślin na nowe, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dlatego też, współpraca z naszą firmą w zakresie pielęgnacji roślin doniczkowych w biurze może być dla klienta korzystna pod wieloma względami, w tym przede wszystkim poprzez utrzymanie wysokiej jakości i estetyki aranżacji roślinnej, oszczędności czasu i kosztów oraz zapewnienie pełnego zaangażowania i profesjonalizmu ze strony naszych pracowników.

Korzyści płynące z posiadania kwiatów w biurze

Kwiaty doniczkowe to nie tylko piękna ozdoba, ale także źródło wielu korzyści dla pracowników i firmy. Oto niektóre z nich:

  • Poprawiają jakość powietrza – Rośliny doniczkowe są w stanie filtrować powietrze i usuwać z niego szkodliwe związki chemiczne. Według badań, niektóre gatunki roślin doniczkowych mogą skutecznie oczyszczać powietrze z takich substancji, jak benzen, formaldehyd czy trichloroeten. Wszystkie te związki chemiczne są szkodliwe dla zdrowia człowieka, a ich obecność w powietrzu może powodować różne problemy zdrowotne, w tym bóle głowy, zmęczenie, podrażnienie oczu czy skóry. Kwiaty doniczkowe, takie jak dracena, fikus czy skrzydłokwiat, są w stanie skutecznie oczyszczać powietrze z tych substancji, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza w biurze czy innym miejscu pracy. Dzięki temu, pracownicy mogą czuć się lepiej, co przekłada się na ich wydajność i samopoczucie.
  • Zwiększają produktywność – Rośliny doniczkowe wprowadzają do biura element natury, który może pozytywnie wpłynąć na koncentrację i kreatywność pracowników. Dzięki temu, praca może być wydajniejsza.
  • Poprawiają estetykę – Kwiaty doniczkowe to element, który wprowadza do biura elegancję i styl. W ten sposób można stworzyć przyjemną atmosferę, która wpłynie pozytywnie na pracowników i klientów odwiedzających firmę. Kwiaty doniczkowe są w stanie dopasować się do różnych stylów aranżacji, dzięki czemu można je wykorzystać w niemal każdym wnętrzu.
  •  Poprawiają akustykę – Rośliny doniczkowe są w stanie absorbować dźwięki i poprawiać akustykę w pomieszczeniach. Dzięki temu, hałas z zewnątrz lub szum wewnętrzny, np. z komputerów, może być mniej uciążliwy dla pracowników. Rośliny doniczkowe mogą działać jak naturalne ekrany dźwiękochłonne, zmniejszając odgłosy dochodzące z zewnątrz lub z innych pomieszczeń. Dzięki temu, pracownicy mogą lepiej się skoncentrować i pracować w ciszy, co także pozytywnie wpływa na ich wydajność.  Dlaczego warto z nami pracować?Nasza firma ma lata doświadczeń w tego typu projektach i usługach a nasi pracownicy to ludzie z pasją do zieleni. Zrealizowaliśmy już dziesiątki projektów dla najbardziej wymagających i największych klientów w Polsce. Zaufało nam wiele firm, w tym te z Warszawy, Krakowa, Poznania i innych miast. Nasze rośliny doniczkowe są najwyższej jakości, a nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na stworzenie aranżacji dopasowanej do potrzeb każdego Klienta. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy zapewniają nam rośliny doniczkowe z całego świata. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaproponować różnorodne gatunki roślin, które idealnie pasują do każdej aranżacji.PodsumowaniePosiadanie kwiatów doniczkowych w biurze to nie tylko piękna ozdoba, ale także źródło wielu korzyści dla pracowników i firmy. Dzięki naszej usłudze zapewnienia kwiatów do biura, można stworzyć przyjemną atmosferę, poprawić jakość powietrza, zwiększyć produktywność, poprawić estetykę oraz poprawić akustykę pomieszczeń. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, która obejmuje dobre dopasowanie roślin do panujących warunków oraz ich pielęgnację. Dlaczego warto z nami pracować? Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji, jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania, które spełnią wymagania każdego Klienta.   

Tags